Fantomas

Obraz který vznikl během covidu. Vím, že je to naprostý rouhání, ale čím je ta doba dál, tím romantičtější se mně to období zdá. Jak bylo potřeba hledat jiný cesty, jak byli lidi, všichni bez rozdílu, nucení vystoupit ze svých zaběhlých kolejí. Obraz „Fantomas“ zrovna tohle nijak nereflektuje, ale vznikl proto, že na malování byla zrovna chuť.

Vystaveno v roce 2021 na výstavě 2+1 v Trojce.

30×40 cm | akryl na plátně | v soukromé sbírce